Kargo Hizmetlerimiz

KONYA NAKLİYAT KARGO HİZMETİ


Gün içerisinde kurye gönderim tarzlarından birisini kullanarak Konya içi ya da yakın illerden birisine kurye gönderebileceğiniz gibi Türkiye'nin ve dünyanın dört bir tarafına, kurumsallaşmış dağıtım ağımız ve kargo hizmetimizden faydalanarak zarf, paket, koli ya da ağır gönderilerinizi yerine ulaştırabilirsiniz.

Uzaklığı 600 kilometreye kadar olan tüm kargolarınız tarafımıza teslim ettiğiniz günden bir iş günü sonrasında, uzaklığı 600 kilometreyi aşan gönderileriniz iki iş gününde adreslerine ulaştırılır.

Kargonuzun teslimat durumunu internet sitemizden görebileceğiniz gibi, ayrıca e-posta adresinize gönderilerinize ilişkin bir teslimat tutanağı iletilir.

Hızlı ve Güvenilir Hizmet

Özel mobilya battaniyeleri, özel hurç, halı ve askılı elbise kolisi, özel kraft kağıtlı, elyaflı, balonlu köpük koruma ekipmanlarımız ile hızlı ve kusursuz çözümler üretiyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

KONYA NAKLİYAT FARKIYLA

EVDEN EVE NAKLİYAT

Profesyonel ekibimiz ile eski evinizden eşyalarınızdan alınmasıyla başlayan süreçten yeni evinize taşınmasına kadar olan sürece kadar taşımanın her aşamasında sizlere destek vermekteyiz.

KURYE HİZMETLERİ

Tüm ebat ve ağırlıktaki gönderileriniz araçlarımız ile motosikletli kurye hizmeti sürelerinde taşınmaktadır. Müşterilerinin aynı gün içerisinde koli veya büyük hacimdeki her türlü gönderilerini 4 saat içerisinde araç ile teslim edebilmektedir.

PARSİYEL YÜK TAŞIMA

Aynı güzergahta en az iki farklı müşterilerimizin eşyalarını “ortak” bir şekilde taşıdığımız hizmetimizdir. Bu sayede müşterilerimiz normalde normalde ödemeleri gereken tutarın daha azını ödemektedirler.