Parsiyel Yük Taşıma Hizmetimiz

PARSİYEL YÜK TAŞIMACILIĞI NEDİR?

Aynı güzergahtaki birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma lojistiğine parsiyel yani parça yük taşımacılık denir. Bu sayede, taşıtmak istediğiniz yük, farklı yükler ile bir arada olduğundan ekonomik olarak fayda sağlarsınız.

Parça yük taşımacılığında (parça ürün/yük/eşya taşımacılığı da denir) amaç, aynı güzergaha doğru yola çıkan eşyaları tek taşıma aracına yükleyerek taşıma ücretini sizin için cazip hale getirmektir. Taşıtmayı düşündüğünüz ürün/yüklerinizin listesini bize ulaşarak irtibat numaralarımız ya da e-posta adresimiz aracılığı ile bize iletebilirsiniz.

Pariyel taşımacılık, birden fazla müşterimize ait birden fazla yük ya da eşyanın taşınması anlamına geldiğinden, yüklerinizin ya da değerli eşyalarınızın taşınması, yüklenmesi ya da indirilmesi sırasında karışma ihtimalinden endişe duyabilirsiniz.

Konya Nakliyat & Logistics olarak bizler, yüklerinizi izleyeceğimiz güzergah doğrultusunda, eşyaların araçtan indirilmesi sırasına göre (önce indirilecek yük, aracımıza en son sırada yüklenerek) yükleme yapıyoruz.

Ürün/Yük/Eşyalarınızın sizin adınıza envarterini çıkartıyoruz. Bu sayede, güzergah boyunca sırası ile hazırladığımız envarter doğrultusunda indirme ve teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz.

Taşınmak Artık Sorun Değil

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti, Sigortalı Taşımacılık, Yerinde Kurulum Hizmeti ve Asansörlü Taşımacılık Hizmeti gibi ekstra hizmetlerimiz ile taşınmak artık hiç sorun değil.

Diğer Hizmetlerimiz

KONYA NAKLİYAT FARKIYLA

EVDEN EVE NAKLİYAT

Profesyonel ekibimiz ile eski evinizden eşyalarınızdan alınmasıyla başlayan süreçten yeni evinize taşınmasına kadar olan sürece kadar taşımanın her aşamasında sizlere destek vermekteyiz.

KURYE HİZMETLERİ

Tüm ebat ve ağırlıktaki gönderileriniz araçlarımız ile motosikletli kurye hizmeti sürelerinde taşınmaktadır. Müşterilerinin aynı gün içerisinde koli veya büyük hacimdeki her türlü gönderilerini 4 saat içerisinde araç ile teslim edebilmektedir.

PARSİYEL YÜK TAŞIMA

Aynı güzergahta en az iki farklı müşterilerimizin eşyalarını “ortak” bir şekilde taşıdığımız hizmetimizdir. Bu sayede müşterilerimiz normalde normalde ödemeleri gereken tutarın daha azını ödemektedirler.