Taşıma Hizmetlerimiz

KONYA NAKLİYAT TAŞIMA HİZMETLERİ

Taşıma hizmetlerimizi sorunsuz ve sigorta kapsamında yerine getirmekte olan firmamız sizlere daha önce yaptığı işlerde yerine getirmiş olmanın verdiği güven ve huzur içerisinde bu hizmeti sizlere sunmakta olup evden eve nakliyat ve her türlü taşımacılık hizmetlerinizi uzman ekibi ve geniş araç filosu ile gerçekleştirmekteyiz.

    Başlıca Hizmetlerimiz Şunlardır;
  • Evden Eve Nakliyat
  • Firmamız Şehir içi ve toplu evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Hizmetlerimizin tamamı sigortalı olup her şey söz verdiğimiz gibi yapılır.

  • Ofis Taşımacılığı
  • Firmamız Şehir içi ve Şehirlerarası ofis taşımacılığı hizmeti sunmaktadır, ofis taşımacılığında işlerinizin aksamaması için taşımacılık işlemleri iş saatleri dışında yapmaktadır.

  • Fuar Taşımacılığı
  • Katılacağınız bir fuar mı var? Doğru yerdesiniz. Uzman nakliyat fuarlarda sergilemek veya dağıtılmak üzere olan materyallerinizin taşımacılığını profesyonnelikle yapmaktayız.

  • Depolama Hizmetleri
  • Kısa veya uzun süreli depolama işlemleriniz için Uzman nakliyat'ı tercih edebilirsiniz.

Hızlı ve Güvenilir Hizmet

Özel mobilya battaniyeleri, özel hurç, halı ve askılı elbise kolisi, özel kraft kağıtlı, elyaflı, balonlu köpük koruma ekipmanlarımız ile hızlı ve kusursuz çözümler üretiyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

KONYA NAKLİYAT FARKIYLA

EVDEN EVE NAKLİYAT

Profesyonel ekibimiz ile eski evinizden eşyalarınızdan alınmasıyla başlayan süreçten yeni evinize taşınmasına kadar olan sürece kadar taşımanın her aşamasında sizlere destek vermekteyiz.

KURYE HİZMETLERİ

Tüm ebat ve ağırlıktaki gönderileriniz araçlarımız ile motosikletli kurye hizmeti sürelerinde taşınmaktadır. Müşterilerinin aynı gün içerisinde koli veya büyük hacimdeki her türlü gönderilerini 4 saat içerisinde araç ile teslim edebilmektedir.

PARSİYEL YÜK TAŞIMA

Aynı güzergahta en az iki farklı müşterilerimizin eşyalarını “ortak” bir şekilde taşıdığımız hizmetimizdir. Bu sayede müşterilerimiz normalde normalde ödemeleri gereken tutarın daha azını ödemektedirler.